b_270_270_16777215_0_0_images_22_Taizé.jpg

Společná cesta do ekumenické komunity v Taizé, která je oblíbeným poutním cílem i pobytem pro mladé křesťany z celého světa. Organizují ji sestry Jana Krajčiříková a Eva Vymětalová Hrabáková. Cesta se uskuteční ve dnech 31. 7. - 7. 8. 2022. Bližší informace v této pozvánce

Milí přátelé,

letos jsme se rozhodli navázat na dobrou tradici Společných cest do Taizé a srdečně zveme každého, kdo by se chtěl připojit. Na setkání do Taizé jsou zváni především mladí lidé ve věku 18 – 35 let, ale účastnit se mohou i mladší od 15 let, rodiny s dětmi či starší dospělí.

Kdo tam již byl, ví... Kdo Taizé dosud nenavštívil, má skvělou příležitost zažít jedinečnou duchovní atmosféru ekumenického společenství, jež svou spiritualitu vyjadřuje především společným zpěvem jednoduchých písní, známých po celém světě.

Naše cesta se uskuteční ve dnech 31. 7. - 7. 8. 2022 (odjezd autobusem 30. 7. večer z Prahy, návrat 8. 8. brzy ráno tamtéž). Odhadovaná cena je 4.500 – 5.000 Kč (3.000 za cestu autobusem a zpět, zbytek poplatek za pobyt v případě spaní ve vlastním stanu, jinak je to o něco více).

Podrobnější informace rády podají Eva Vymětalová Hrabáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Jana Krajčiříková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), na jejichž adresu se také, prosím, přihlašujte. Pro registraci potřebujeme tyto údaje: jméno, datum narození, rodný jazyk, zda si berete vlastní stan, kdy jste případně byli naposledy v Taizé.

Přihlásit se je možné nejpozději do 25. června 2022.
Informace najdete také na www.spolecna-cesta-do-taize.webnode.cz.

Budeme rádi, pokud pozvání předáte svým přátelům, které myslíte, že by setkání v Taizé mohlo obohatit a duchovně povzbudit. 


Nejnovější z ccsh.cz

Další aktuality pokračují na ccsh.cz