b_270_270_16777215_0_0_images_articles_Blansko-na-jare.jpg

Bratr farář Martin Kopecký posílá audio záznam bohoslužeb z dřevěného kostelíka v Blansku.

Těší nás Váš zájem. Věříme, že se začtete. Otvíráte malinko dveře do našeho společenství a my vás upřímně zveme dovnitř.

Každý máme svoje doma, místo kam se vracíme. Svůj domov. Ten netvoří jenom budova z cihel, betonu, dřeva…ale domov tvoří lidé, kteří se mají rádi, společně jdou životem, mají svoje radosti i starosti a vytvářejí jeden pro druhého zázemí. Krásný kostel, který máme, není „jen“ památkou a prázdným muzeem. Je milým duchovním domovem pro nás „domácí“, ale má otevřené dveře pro všechny lidi z jiných církví, hledající i pro tzv. „něcisty“ (věřící v něco…nad námi) i nevěřící.

Neuzavíráme se sami do svého světa…ale máme otevřené dveře pro každého člověka s dobrou vůlí. Co vám můžeme nabídnout? Přijďte se k nám podívat. Jsme otevřeným společenstvím svobodných, zodpovědných a tolerantních lidí, kteří chtějí mít dobré vztahy k Bohu i lidem kolem sebe. Snažíme se přes svoji lidskou nedokonalost a nedostatky vytvářet dobré zázemí pro všechny, kdo stojí o hodnoty víry, naděje a lásky. Pravidla našeho jednání k Bohu i lidem jsou být svobodný a zodpovědný, mít úctu k druhým, jednat pravdivě a otevřeně, zkrátka být v životě v pohodě.

Zveme vás k návštěvě u nás, neváhejte a pojďte dál...

Bohoslužba ze 16.10.2020

Bohoslužba ze 16.10.2020, večerní

Bohoslužba ze 17.10.2020

Bohoslužba ze 17.10.2020, večerní


Nejnovější z ccsh.cz

Další aktuality pokračují na ccsh.cz