b_270_270_16777215_0_0_images_21_pexels-marta-branco-1173576.jpg

Ve středu 10. února od 18.30 zveme na online diskusi na téma "Biblické, teologické, etické a psychologické aspekty homosexuality". Komise pro přípravu rozhovoru s lesbami a gayi v evangelické církvi připravila dvě online diskuse ve formě moderovaného panelového rozhovoru s možností pro účastníky pokládat otázky prostřednictvím chatu.

První z nich se uskuteční ve středu 10. února od 18.30 hodin. Tématem budou „Biblické, teologické, etické a psychologické aspekty homosexuality“. Připojit se může každý prostřednictvím odkazu, který nejpozději v den konání připojíme k tomuto článku.

https://www.youtube.com/channel/UCgxlbbjOEKe_ktQJLMQiDUw

Hosté:

  • prof. ThDr. Martin Prudký, biblista
  • doc. Jindřich Halama, etik
  • MUDr. Dagmar Křížková, psychoterapeutka
  • diskusi moderuje farář pro menšiny a humanitární aktivity Mikuláš Vymětal

Diskusi bude možné sledovat na YouTube kanálu Českobratrské církve evangelické a dotazy pokládat v živém chatu. Své otázky pro diskutující můžete posílat také s předstihem, a to prostřednictvím e-mailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další pokračování rozhovoru je plánováno na středu 24. února od 18.30 hodin. Téma bude: „Jak se žije lesbám a gayům v církevním prostředí a v české společnosti“ (hosté budou upřesněni).

Zdroj


Nejnovější z ccsh.cz

Další aktuality pokračují na ccsh.cz