b_270_270_16777215_0_0_images_21_21-05-17_Emoji.jpg

Pozvánka Mariany Ambrožové na letní Setkání mladší mládeže od neděle 22. do čtvrtka 26. srpna v Libině. Pořádá NO Hodonín za přispění Brněnské a Olomoucké diecéze CČSH.

Ráda bych za všechny pořadatele pozvala vaše děti k účasti na letním Setkání mladší mládeže. Uskuteční se od neděle 22. do čtvrtka 26. srpna v Libině. Jeho téma zní Emoji. Připravujeme duchovní program, výlet a napínavou hru. Tak jako každý rok se i letos v případě zájmu můžeme domluvit na společné cestě z Brna nebo Olomouce. Na faře v Libině se spí ve vlastních spacácích na postelích s matracemi. Zdravotní a gastronomickou péči bude mít na starost Milča Plevová s Jirkou. V týmu máme ještě další změnu. Po Irče jsem převzala šéfování akce já a ostatní vedoucí byli tak hodní, že mi to pro tentokrát dovolili. Jinak se můžete těšit na známé tváře: Jerguše, Matěje, Andreje, Honzu, Kačenku, Aničku, druhou Aničku, Toma a Marušku. Už několik měsíců se scházíme na online callech a příprava setkání nás moc baví. V příloze vám posílám plakátek, kdybyste měli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Také přihlášky směřujte na mě. Věřím, že epidemická situace bude v srpnu natolik příznivá, že nám dovolí akci uskutečnit. Samozřejmě konkrétní podmínky se budou ještě upřesňovat. Už teď se moc těšíme!

Mariana Ambrožová

Přihlášení možné u Marie Ambrožové – hlavní vedoucí tohoto setkání: 774 507 892, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Nejnovější z ccsh.cz

Další aktuality pokračují na ccsh.cz