Čerstvý návod na přípravu pesachové večeře od sestry farářky Františky Kláskové, která si „Zelený čtvrtek bez pesachové večeře ani neumí představit“. Kompletní instrukce na facebookové stránce NO CČSH v Hradci Králové.
Církev československou husitskou tvoří křesťané, kteří usilují naplnit současné snažení mravní a poznání vědecké Duchem Kristovým, jak se nám zachoval v Písmu svatém a v podání starokřesťanském a jak je dosvědčen hnutím husitským, českobratrským a dalším úsilím reformačním.
Čerstvý návod na přípravu pesachové večeře od sestry farářky Františky Kláskové, která si „Zelený čtvrtek bez pesachové večeře ani neumí představit“. Kompletní instrukce na facebookové stránce NO CČSH v Hradci Králové.
Jistě s úlevou se v roce 1990 Janě Wienerové, vedoucí redaktorce Českého zápasu psal úvodník nazvaný „O výročích“.
(ČZ 34/2025) 29. června jsme oslavili 100. výročí naší náboženské obce v Pěnčíně. Akce byla mimořádná, oslavná a velmi příjemná. Na její přípravě se podílelo nemálo lidí naprosto dobrovolně a nadšeně. Díky za to!
Web Donio,cz, určený pro dobročinné sbírky a projekty, oznámil ukončení sbírky pro ústeckého faráře a vikáře bratra Vladimíra Volrába.
(ČZ 34/2025) Rozhodnutí přijmout křest v dospělosti bývá v naší společnosti spíše výjimečné – obzvlášť pokud člověk nevyrůstal v náboženském prostředí.
Úvaha nad textem z Lukášova evangelia.
(ČZ 34/2025) Jsme velice vděční, že se nám již podvanácté podařilo uspořádat příměstský tábor na husitské faře v Mariánských Lázních.
Další aktuality pokračují na ccsh.cz