Kalendář událostí

únor,
2022
únor 2022
pon úte stř čtv pát sob ned
31 1 Tuesday, 1 February 2022 2 Wednesday, 2 February 2022 3 Thursday, 3 February 2022 4 Friday, 4 February 2022 5 Saturday, 5 February 2022 6 Sunday, 6 February 2022
7 Monday, 7 February 2022 8 Tuesday, 8 February 2022 9 Wednesday, 9 February 2022 10 Thursday, 10 February 2022 11 Friday, 11 February 2022 12 Saturday, 12 February 2022 13 Sunday, 13 February 2022
14 Monday, 14 February 2022 15 Tuesday, 15 February 2022 16 Wednesday, 16 February 2022 17 Thursday, 17 February 2022 18 Friday, 18 February 2022 19 Saturday, 19 February 2022 20 Sunday, 20 February 2022
21 Monday, 21 February 2022 22 Tuesday, 22 February 2022 23 Wednesday, 23 February 2022 24 Thursday, 24 February 2022 25 Friday, 25 February 2022 26 Saturday, 26 February 2022 27 Sunday, 27 February 2022
28 Monday, 28 February 2022 1 2 3 4 5 6

Očekávané události a akce

středa, 29 červen 2022; 19:00 -
Studentská bohoslužba HTF (Vinohrady)
neděle, 03 červenec 2022; 09:00 -
Bohoslužba Praha - Vinohrady
neděle, 03 červenec 2022; 09:25 -
Mariánské Lázně - bohoslužba
neděle, 03 červenec 2022; 17:00 -
Radotín, bohoslužba
středa, 06 červenec 2022; 19:00 -
Studentská bohoslužba HTF (Vinohrady)
neděle, 10 červenec 2022; 09:00 -
Bohoslužba Praha - Vinohrady
neděle, 10 červenec 2022; 09:25 -
Mariánské Lázně - bohoslužba
neděle, 10 červenec 2022; 17:00 -
Radotín, bohoslužba
středa, 13 červenec 2022; 19:00 -
Studentská bohoslužba HTF (Vinohrady)
neděle, 17 červenec 2022; 09:00 -
Bohoslužba Praha - Vinohrady